Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 13184024

nr 1318 4024

Ryamatta

1700-tal, Troligen Uppland, 172x153 cm

Kondition: slitage

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:54:06

6/4 20:49:06 1      Vinnande bud